PRACA Z NAMI.

W rzeczywistości jesteśmy wielofunkcyjni. Jak możemy Ci pomóc?

Dobrze jest pracować w sposób przewidywalny, dlatego naszymi partnerami są poważni ludzie, dla których my mamy przygotowane rozsądne rozwiązania.

Oprócz kaw, maszyn i produktów dodatkowych, z których jesteśmy dumni, oferujemy usługi, które staramy się wykonywać na najlepszym poziomie.

 1.

Po pierwsze: dbamy o sprzęt. Nasz serwis to ludzie, którzy znają maszyny do espresso od podszewki. Potrafią je konserwować, naprawiać, odrestaurowywać, tuningować, remontować. Ważne są jednak nie tylko same potężne i skomplikowane działania. Liczy się opieka serwisowa, doglądanie maszyn, usuwanie w zarodku powstających usterek. Dzięki temu sprzęt, w który Państwo inwestują, może działać w spokoju przez długie lata.

 2.

Po drugie: wśród firm dystrybuujących kawę ze świecą szukać takiej, która zapewnia kontrolę jakości i bieżące szkolenia dla pracowników. A przecież nie chodzi o to, by uczyć się tylko przed otwarciem lokalu, ale o to, by stale podnosić jakość podawanej kawy i dbać o nią! Nasza trenerka baristów ma ciągle pełne ręce roboty. Niezmordowanie jeździ po kraju, by uczyć i douczać.

 3.

Po trzecie: zdarzają się w lokalach tzw. większe imprezy, zwane ostatnio ewentami. Pokaz? Katering kawowy? Jeżeli potrzebujesz pomocy, by zaserwować doskonałą kawę podczas takiego przedsięwzięcia – daj znać! Z przyjemnością bierzemy udzial w takich wydarzeniach, jesteśmy też gotowi do pomocy sprzętowej.

Słowem: oferujemy kompleksową obsługę kawową hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, SPA, biur i delikatesów.

Nasz profesjonalny serwis.