NASZE MIESZANKI.

BIURO

Czym się zatem kierować przy wyborze kawy? Oczywiście smakiem!

Mieszanka arabik przeznaczona do przygotowywania w ekspresach przelewowych i perkolatorach - zmielona.

Oro 4x250

Mieszanka arabik przeznaczona do przygotowywania w ekspresach przelewowych i perkolatorach - zmielona. Idealna na hotelowe śniadania, konferencyjne przerwy kawowe, biurowe zebrania. Kofeiny dość, by ją poczuć, ale nie dość, by zwalić z nóg podczas pracowitego dnia.

Mieszanka arabik przeznaczona do przygotowywania w ekspresach przelewowych i perkolatorach.

Oro

Mieszanka arabik przeznaczona do przygotowywania w ekspresach przelewowych i perkolatorach. Idealna na hotelowe śniadania, konferencyjne przerwy kawowe, biurowe zebrania. Kofeiny dość, by ją poczuć, ale nie dość, by zwalić z nóg podczas pracowitego dnia.

Użytkownicy biurowych maszyn automatycznych nie są skazani na złą kawę!

Automatik

Jest to mieszanka arabik i robust zawierająca drogocenne arabiki. W wendingowych maszynach na uczelnianych korytarzach też można umieścić kawę, którą studenci będą się delektować! Spróbuj Goppion Automatik!

Produkt [Mieszanka] o aksamitnej konsystencji i intensywnym smaku oraz silnej osobowości posiada średnią zawartość kofeiny.

Rexcaffé

Mieszanka kawy arabika z Ameryki Środkowej i Południowej oraz kawy robusta. Produkt [Mieszanka] o aksamit- nej konsystencji i intensywnym smaku oraz silnej osobowości posiada średnią zawartość kofeiny. Certyfikowana High Quality oraz GTTC. Znak ten przyznawany jest tylko niektórym mieszankom – realizującym najwyższe standardy jakości. Mieszanki z tym znakiem nie zawierają więcej niż 20% robusty (zweryfikowane przez Laboratorium Chemiczne Izby Handlowej w Trieście), a przede wszystkim są przedmiotem protokołu kontroli (SGS - certyfikowany system monitorowania konsumpcji).