NASZ SPRZĘT.

LA SPAZIALE

Sprzedajemy tylko te maszyny, do których jesteśmy przekonani.

Maszynami, z którymi zdecydowaliśmy się pracować, są La Spaziale. Z nimi zaparzanie kawy to sama przyjemność, dysze do spieniania mleka są na światowym poziomie i „wybaczają” wiele błędów, obudowy są w znacznej części wykonane ze stali nierdzewnej, a pozostałe ich elementy występują w szerokiej gamie kolorów. Co więcej – wiemy, że to sprzęty praktycznie bezawaryjne, a dzięki specjalnej budowie grup bardzo ogranicza się zakamienianie, które jest główną przyczyną usterek.

Co więcej – wiemy, że to sprzęty praktycznie bezawaryjne, a dzięki specjalnej budowie grup bardzo ogranicza się zakamienianie, które jest główną przyczyną usterek.

S9 to elegancki i oszczędny w formie model ekspresu przystosowany do średnio- dużego przerobu kawy. Wielki komfort pracy, funkcjonalność i świetna jakość zaparzanej kawy czynią z S9 obiekt pożądania właścicieli kawiarni oraz baristów. Dodatkowa mechaniczna regulacja temperatury na każdej grupie (ITC) umożliwia komfortową pracę i dostosowanie każdej z grup do indywidualnych wymagań.
plik do pobrania

S2 jest doskonałym, oszczędzającym miejsce modelem do miejsc, gdzie przerób kawy nie jest bardzo duży. Obudowa ze stali nierdzewnej zawiera opcjonalne boczne podświetlanie, co sprawia, że S2 dosłownie błyszczy za barem. Do tego system zaparzający znany już od jego „większych braci” i mamy maszynę idealną do kawiarenek i restauracji. W wersji kompakt ekspres ten zajmuje zaskakująco mało miejsca.
plik do pobrania

S40 jest najbardziej zaawansowanym technicznie modelem tych ekspresów. Powstał przy współpracy z baristami, co pozwoliło znaleźć takie rozwiązania, by praca była szybka, ergonomiczna i przyjemna. Oferuje on też wiele rozwiązań technicznych pozwalających na szczegółowe kontrolowanie porcji, terminów konserwacji, a także zapamiętanie wybranych wcześniej ustawień. To wszystko wraz z eleganckimi kolorami i wykończeniem, przyciągającymi wzrok detalami, czyni z S40 ekspres idealny do miejsc, gdzie kawa gra pierwsze skrzypce.
plik do pobrania